DataWalk przyciąga ekspertów


W ostatnim czasie DataWalk pozyskała dwie bardzo doświadczone osoby do swojego zespołu. Pierwsza z nich to Chuck Izzo, który wspomoże działania na terenie USA na stanowisku Account Executive. Przepracował on dwanaście lat w konkurencyjnym i2, posiada bogate doświadczenie w pracy z klientami federalnymi, a ponadto spędził dwa lata jako manager odpowiedzialny za obsługę Ministerstwa Obrony (Department of Defense).

“I’m thrilled to be joining so many of my former i2 colleagues here at DataWalk” – skomentował swoje nowe stanowisko.

Druga osoba to Jeff Godbolda, który rozpoczął pracę jako szef działu wsparcia technicznego w DataWalk. Ma on ponad dziesięcioletnie doświadczenie na kluczowych stanowiskach technicznych w i2.

Do tej pory DataWalk znakomicie dobierał do swojego teamu sprzedażowego osoby , które są odpowiedzialne za to ile i jakie umowy zostaną podpisane. Patrząc na CV obu Panów można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że i teraz tak będzie. Zupełnie jasne jest, że to jakość i ilość podpisywanych umów jest kluczowym czynnikiem stanowiącym o kapitalizacji tej spółki i końcowym (za kilka lat mamy nadzieję) exicie. Można wiec tylko napisać „Good Job” Zarząd DW.

Avatar

Michał WachowiakCzytaj więcej: