Noctiluca podpisała umowę NDA związaną z realizacją projektu dla największego na świecie producenta zegarków


W ostatnim raporcie Noctiluca poinformowała o podpisaniu umowy NDA (ang. Non-Disclosure Agreement) rozpoczynającą realizację projektu dla największego na świecie producenta zegarków ze Szwajcarii we współpracy z Fraunhofer IAP. Według spółki podpisanie umowy rozpoczyna jednocześnie etap uszczegółowienia zakresu prac kolejnej umowy o realizację usług R&D z Fraunhofer IAP, której finalna wersja ma być podpisana jeszcze w tym kwartale.

Celem samego projektu jest stworzenie tuszu zawierającego autorskie emitery OLED, który zostanie wykorzystany do stworzenia metodą druku (ink-jest printing) stacka OLED oraz demonstratora wyświetlacza na potrzeby klienta.

W komunikacie nie podano o jaką konkretnie firmę chodzi, natomiast zamieszczono następujące sformułowanie “klient to szwajcarski producent zegarków i biżuterii który zatrudnia około 36 000 osób w 50 krajach”, więc raczej nietrudno domyślić się jaką nazwę nosi ta firma.

Taka umowa to, rzecz jasna, bardzo pozytywny sygnał dla akcjonariuszy, że technologia budzi zainteresowanie na rynku, a sama spółka realizuje zapowiadaną strategię. Jednak należy pamiętać, że sam projekt jest dopiero początkiem drogi i nie oznacza jeszcze sprzedaży emitera i tego też nie gwarantuje.

Link do komunikatu

Michał Wachowiak, Tomasz WachowiakCzytaj więcej: